Işık Akgün Twitter'da

Admin

| 23.09.2012 |

Ortopedi ve Spor yaralanmaları ile ilgili sorularınız mı var? Bu alanda yapılan kök hücre ve rejeneratif tıp çalışmaları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Şanslısınız! Ortopedi ve Tramvatoloji Uzmanı Prof.Dr. Işık Akgün ile "Twitter Canlı Soru ve Cevap Etkinliği"ne katılabilirsiniz. 26 Eylül 2012 Çarşamba günü Saat: 16:00-17:00 arasında Twitter'da düzenlenecek olan etkinlikte doktorunuz Prof.Dr.Işık Akgün ortopedi ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacak ve bu alanda merak ettiğiniz konuları anlatacaktır. Etkinliği Twitter'da  #drisikakgunesor ile takip edebilirsiniz! 

"Twitter Canlı Soru ve Cevap Etkinliği"ne ilk defa katılma dahilinde aşağıdaki açıklamalar size yardımcı olacaktır;

1) Twitter.com web adresine girerek bir Twitter hesabı oluşturun.

2) Search/Arama bölümüne @drisikakgun yazın ve Dr.Işık Akgün'ün Twitter hesabını takip et butonu ile takip edin.

3) 26 Eylül 2012 Çarşamba günü Saat: 16:00-17:00 arasında Twitter.com'a giriş yapın ve  #drisikakgunesor hashtagini arama butonu ile arayıp etkinliğin canlı sonuçlarını takip edebilirsiniz.

4) Etkinliğe katılmak, sorularınız sormak ya da yorum da bulunmak için #drisikakgunesor ifadesini / hashtagini kullanarak tweet atınız. Gönderdiğiniz tweet içeriğinde muhakkak hashtag olmalıdır. Tweetleriniz 140 karakter ile sınırlıdır.

5) Etkinlikte sorunuzu ya da yorumunuzu görebilmeniz için tweet yaptıktan sonra sayfayı refresh/yenileme yapmanız gerekmektedir.

Sorularınız için [email protected] adresine email atarak yardım alabilirsiniz.
Bu etkinlik herhangi bir tıbbi tavsiye (medikal danışmanlık) içermez. Bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı verilecektir. Etkinlikte tedavi ve teşhis yapılmamakta olup, her türlü sağlık durumu için doktorunuza danışmanız önerilir.